Anunturi gratuite

1940 anunturi
Contul meu
Parola:
Conectare cont
parola uitata  |  creare cont

Google Search / AdSense
Google

Utile
  - 1909 oferte
  - 31 cereri
Promovare gratuita 3

Oferta, National, Tehnician asamblare module electronice (Olanda)

Tehnician asamblare module electronice (Olanda)

Id anunt:
584288
Tip anunt:
Oferta
Categorie anunt:
Locuri de munca
Zona de valabilitate:
National, Utilizator din Timis
Adaugat la:
13 may 2024, ora 22:10

Valabil:
30 zile, pana la 12 june 2024, ora 22:10

Descriere:

Vei beneficia de:

un salariu de pană la 3500 EUR brut/lună (160 ore lucrate);

suport in căutarea unei cazări optime in bugetul agreat de candidat;

contract de muncă incheiat direct cu angajatorul olandez pentru o perioadă de 1 an de zile de la data de start;

pachet (bonus) de relocare oferit de firma angajatoare in valoare de 1000 EUR;

program de lucru in două ture: Luni - Vineri 6: 00-14: 50; Luni - Joi 14: 40-00: 00, Vineri 14: 40-21: 30;

bonus pentru schimbul de tură;

training-uri/cursuri de dezvoltare profesională;

oportunitatea de a lucra intr-o echipă dinamică cu experiență;

contract de mediere transparent cu Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;

traducerea documentelor in limba engleză oferită gratuit de compania noastră;

indrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;

asigurări (medicală, in caz de accident);

dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

asamblare componente electronice și mecanice;

finisare și cablare sisteme de control in industria high-tech;

capacitatea de a citi și interpreta desene electrice;

alte atribuții stabilite in fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;

experiență in domeniu;

calificare intr-unul din domeniile: electronică, mecatronică sau inginerie mecanică;

disponibilitate de lucru in sistem full time;

disponibiltate de relocare in Olanda pentru o perioadă de min. 2 ani;

familiaritate cu componente electrice;

motivație și pasiune pentru tehnologie;

seriozitate și punctualitate din partea candidaților;

cunoștințe de lucru după desenul tehnic;

permis de conducere categoria B;

disponibilitatea de deplasare cu mașina personală reprezintă un avantaj;

Vrei un job?

Contactează-ne la 0771 236 316 sau aplică mai jos.

Pret:
3500 EUR brut/luna
Contact:
Telefon: 0771236316
Web Site: silverhand.ro
Vizualizari:
14 in ultima luna / 14 vizualizari
Utilizator Id:
#16527

Comentarii pentru acest anunt:

Nici un comentariu pentru acest anunt!